lapas galvaKandavas novada kultūras un sporta dzīve

Vējaspārns, mākslas galerija

Lielā iela 28, Kandava, Kandavas novads, Latvija
  • (+371) 63182040
57.037231 22.776854

Kandavas novada skolu audzēkņu skates "Radi rotājot!" darbu izstāde

21.01.2020 - 07.02.2020

6.februārī Kandavas kultūras nama mākslas galerijā "Vējspārns" notika Kandavas novada skolu audzēkņu skates- izstādes "Radi rotājot!" noslēguma pasākums. 

Skate - izstāde notika no 21.janvāra līdz 7.februārim. Skatē piedalījās Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas, Kandavas Reģionālās vidusskolas un Cēres pamatskolas audzēkņi.   Konkursā-izstādē skolēni piedalījās divās kategorijās: Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas darbi; Tērpu skate.

 Pavisam ar saviem darbiem piedalījās 31 dalībnieks, un ceļazīmes uz otro kārtu- Kurzemes reģionālo skati ieguva pieci mūsu novada skolu audzēkņi:

printēt Lasīt visu ziņu galerija (18) galerija (37)

Kandavas novada domes vadības un speciālistu tikšanās ar uzņēmējiem

26.11.2019 16:00

26. novembrī plkst.16:00 Kandavas kultūras nama mākslas galerijā “Vējspārns” notika Kandavas novada domes vadības un speciālistu tikšanās ar uzņēmējiem.

Tikšanās ievaddaļā domes priekšsēdētāja Inga Priede informēja klātesošos par paveiktajiem darbiem šī gada laikā un plānotajiem darbiem nākamajam gadam.

Kultūras un sporta pārvaldes vadība informēja par 2020. gada lielākajiem kultūras un sporta pasākumiem, tādiem kā skriešanas seriāls Stirnu Buks 2.maijā, Gaisa balonu un grila festivāls 14.,15. augustā un aicināja uzņēmējus tajos līdzdarboties.

Domes jurists Jānis Mazitāns, Būvvaldes arhitekte Inita Ruka un māksliniece- dizainere Baiba Rulle uzņēmējus iepazīstināja ar Būvvaldes sagatavotajiem Kandavas novada domes saistošajiem noteikumiem “Par reklāmas un citu informatīvo materiālu izvietošanu publiskās vietās Kandavas novadā”, kurus plānots apstiprināt decembra domes sēdē.

Biedrības “Kandavas Partnerība” valdes priekšsēdētāja Inta Haferberga informēja par Kandavas Partnerības  LEADER projektu konkursu aktivitātē “Vietējās ekonomikas stiprināšanas iniciatīvas” 1. Rīcībai “Atbalsts uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai”.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Tikšanās ar mākslinieku Jāni Jansonu un Glezniecības plenēra atklāšana

17.06.2019 10:30

17.jūnijā Kandavas kultūras nama izstāžu zālē “Vējspārns” vienlaikus norisinājās divi pasākumi-  scenogrāfa Jāņa Jansona gleznu izstādes noslēgums un glezniecības plenēra atklāšana.

Scenogrāfs Jānis Jansons dzimis 1950.gada 13.aprīlī, studējis Latvijas Mākslas Akadēmijas scenogrāfijas nodaļā. Līdz 1986.gadam strādājis par scenogrāfu Valsts Rīgas Operetes teātrī, no 1983.gada Latvijas Mākslinieku savienības biedrs.

J.Jansons piedalījies scenogrāfu un glezniecības izstādēs, veidojis scenogrāfiju dažādu teātru un trupu inscenējumiem, kā arī noformējis liela mēroga pasākumus koriem: Pasaules koru olimpiāde Arēnā “Rīga”, Ziemeļvalstu koru olimpiāde Mežaparka estrādē, Latvijas skolu un jaunatnes dziesmu un deju svētki Mežaparka estrādē. Izveidojis scenogrāfiju un izstrādājis balvu dizainu pasākumiem “Zelta āmurs” un “Preses nagla”.

Kā iepriekš informējām, no 17.  līdz 22.jūnijam Kandavā pēc ilgāka pārtraukuma atkal notiek gleznotāju plenērs.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (37)

Līgas Holodņikovas mākslas darbu izstāde

09.08.2016 - 22.08.2016

Mani sauc Līga Holodņikova man ir svaigi 18 un es nāku no Auces. Savu nākotni vēlas saistīt ar mākslu un tāpēc izmantoju visas sev sniegtās iespējas, lai attīstītos un sasniegtu savu mērķi. Šis izstāžu cikls ir viena no iespējām, pirmais projekts un lielais solis tuvāk iecerētajam. Kopumā norisināsies sešas izstādes. Tās būs Aucē, Bēnē, Dobelē, Ādažos, Kandavā un Jaunakmenē Lietuvā. Izstāžu tapšanā liels atbalsts ir saņemts no Auces novada pašvaldības konkursa kultūras un sporta projektiem. arī jaunietes vecākiem.

Izstādēs būs apskatāmi desmit darbi, kas atspoguļo aktuālas jauniešu problēmas un emocijas, tādējādi radot sabiedrībā izpratni par mūsdienu jauniešu sajūtām un domām. Mans mērķis ir lauzt sabiedrībā radušos stereotipus par mākslu un tās veidiem, rādot, ka mākslas darbus var izveidot arī ar datorprogrammu palīdzību, ne tikai ar otu un krāsām. Darbi veidoti, pārveidojot meitenes pašas fotogrāfijas, izmainot krāsas, līnijas, pievienojot citus objektus. Emocionālie, dažādas izjūtas raisošie attēli tika uzdrukāti uz audekla, pārtopot interesantās gleznās.

Līga vēlas aicināt jauniešus pašiem meklēt iespējas, kā piepildīt savus sapņus, kā padarīt sava novada dzīvi interesantāku. Ir svarīgi rīkoties un darīt visu sava mērķa labā, lai tā piepildīšana sniedz gandarījumu ne tikai pašam, bet arī citiem

printēt Lasīt visu ziņu

Genādija Gorohova gleznu izstāde

14.07.2015 - 01.09.2015

Izstāžu zālē "Vējspārns".

printēt Lasīt visu ziņu

Lienītes Bērziņas gleznas Vējspārnā

05.06.2015 - 12.06.2015

Kandavas kultūras nama izstāžu zālē „ Vējspārns” apskatāma Lienītes Bērziņas gleznu izstāde „ ZOOM” jeb latviski- Pietuvināts.

Lienīte ir gleznotāja - autodidakte. Viņa ir sabilniece, bet strādā Kandavā, jau daudzus gadus par frizieri. Māksla ir Lienītes sens, nepiepildīts sapnis. Gleznot rosināja viņas draugi-profesionāli mākslinieki. Lienīte strādā akrila un eļļas tehnikās aptuveni 5 gadus. Viņa ir Kandavas gleznošanas studijas dalībniece. Lienītei piemīt dziļa iekšējā pasaule, neatlaidība, inteliģence. Talants, laba krāsu izjūta un gaume.

Imants Ziedonis sacījis, „ mēs saskārāmies tikai dažos punktos” , lai Tavs radītprieks nebeidzas, Lienīt!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (0)

Lienītes Bērziņas gleznu izstāde "ZOOM"

29.05.2015 - 12.07.2015

Izstāde apskatāma darba dienās Kandavas Kultūras nama izstāžu zālē "Vējspārns", iepriekš zvanot pa tālruni 63122789

printēt Lasīt visu ziņu

Gleznu izstāde Inese Ziemele

17.09.2013 - 17.10.2013

Izstāžu zāle "Vējspārns" atvērta: otrdienās, trešdienās, ceturtdienās un piektdienās no plkst. 10:00 - 16:00.

printēt Lasīt visu ziņu

Rotas Bērzkalnes gleznu izstāde "Gadalaiki"

10.06.2013 - 10.07.2013

Izstāžu zālē "Vējspārns" (Kandavas kultūras nama 2. stāvā). Tālr. 63122789.

printēt Lasīt visu ziņu

Dati sagatavoti sadarbībā ar uzziņu portālu www.viss.lv Vējaspārns, mākslas galerija
<
Kandavas novadsKandavas novada tūrisma informācijas centrs


back to top