lapas galvaKandavas novada kultūras un sporta dzīve

Kandavas novada Bērnu un jaunatnes Sporta skola

Skolas iela 12, Kandava, Kandavas novads, Latvija, LV-3120
  • (+371) 63107352 - Direktors Indulis Matīss
  • (+371) 29152314 - Direktors Indulis Matīss
  • (+371) 29133594 - Direktora vietnieks saimnieciskajā darbā Agris Riba
  • (+371) 63107353 - Direktora vietniece mācību darbā Inga Rozenfelde
  • (+371) 63107361
  • (+371) 63107360 - Dežuranti
  • kandavasbjss@inbox.lv
  • www.kandavassportaskola.lv
57.036007 22.767733

Vispārīgās fiziskās sagatavotības nodarbības pirmsskolas bērniem

01.10.2019 17:30 - 18:15

Kandavas Bērnu un jaunatnes sporta skola piedāvā vispārējās fiziskās sagatavotības nodarbības bērniem no 4 – 6 gadu vecumam trenera Igora Zaļevska vadībā.

Nodarbības notiks divas reizes nedēļā K.Mīlenbaha vidusskolas sporta zālē:
otrdienās no 17:30 līdz 18:15
ceturtdienās no 17:15 līdz 18:00

Pirmā iepazīšanās nodarbība – 1. oktobrī!

Ja bērniem un vecākiem pirmās nodarbības liksies aizraujošas, bērni tiks uzņemti sporta skolas saimē. Plašāka informācija pa tālruni: 29149754 (Igors Zaļevskis), vai interesēties Sporta skolā pie direktora vietnieces pa tālruni: 63107353 (Inga Rozenfelde).

printēt Lasīt visu ziņu

LJBL LR čempionāta sabraukums U-13 zēniem Ķekavā.

09.02.2019 14:00 - 10.02.2019 - 15:00

Eiropas jaunatnes basketbola līgas posms U-15 zēniem (8 komandas) - 24. - 27.01.2019.

24.01.2019 - 27.01.2019

EYBL ( Eiropas Jaunatnes basketbola līga) komandas , kas spēlē 25.-27.01. Kandavā: 

1. BC Lokomotiv/Kubaņa( Krievija)
2. BC Centraļnaja/Sankt.Pēterburga(Krievija)
3. BC Sierakow ( Polija)
4. BC Obra Koscian ( Polija)
5. BC UKS 7 Trefl Sopot ( Polija)
6. BC Turku Basketball Academy ( Somija)
7. BC Science City Jena Big ( Vācija)
8. Pārdaugava/Rīga

U-15 jaunieši 

Spēļu kalendārs šeit

printēt Lasīt visu ziņu

Eiropas Jaunatnes basketbola līga U-15 zēni, 8 komandu turnīrs

12.01.2018 09:00 - 14.01.2018 - 14:00

SPĒĻU GRAFIKS: 

12.01.

1. 9.00.  BC Barsy ( Kazahstāna) - Oslo ( Norvēģija)

2. 10.20. Volgograda ( Krievija) - Tbilisi ( Gruzija)

3. 11.40. Dinamo/Maskava( Krievija) - BC TTU/Tallina ( Igaunija)

4. 13.00. Čehovas Yastrebi( Krievija) - BA Tallinas/Kalev ( Igaunija)

printēt Lasīt visu ziņu

Starptautisks turnīrs basketbolā

27.12.2017 - 29.12.2017

No 27.- 29. decembrim Kandavā notiks Starptautiskais turnīrs basketbolā. Turnīra spēles notiks Kandavas Sporta hallē, K.Mīlenbaha vidusskolas sporta zālē un Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma sporta zālē.

Piedalās komandas no Latvijas, Krievijas, Lietuvas, Igaunijas, Zviedrijas, Baltkrievijas. 

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavā notiks starptautisks turnīrs basketbolā

26.12.2016 09:00 - 28.12.2016 - 19:00

No 26.-28.decembrim Kandavā notiks Starptautiskais basketbola turnīrs zēniem un meitenēm. 

Sacensības notiks 4 vecumu grupās – 2003.g.dz. zēni – Hanmarby (Zviedrija), Tsmoki (Baltkrievija), Keila (Igaunija), St.Pēterburga (Krievija), Rīdzene (Rīga). 2003.g.dz. meitenes  - Hanmarby (Zviedrija), Olimpija St.Pēretburga (Krievija), Kalinskaja (Krievija), Tsmoki (Baltkrievija), Sodertalje (Zviedrija), Kolibri (Rīga), Jūrmala, Ventspils. 2002.g.dz. zēni -  St.Pēterburga B (Krievija), Kandavas BJSS, St.Pēterburga A (Krievija), DSN (Rīga), Hanmarby (Zviedrija), SOKK (Igaunija), Audentes (Igaunija), Venstpils. 2005.g.dz. zēni – Paņeveža (Lietuva), Audentes (Igaunija), Pluņģe (Lietuva), Venstpils, SOKK (Igaunija), St.Pēterburga (Krievija), BS Rīga, DSN (Rīga), Kandava, Tukums. 2004.g.d.z zēni – Tartu (Igaunija), Barsy (Kazahstāna), Veļikij Novgorod (Krievija), Tukums, St.Pēterburga (Krievija), Audentes (Igaunija), Kandava, BS Rīga.

Zāles kurās notiks sacensības – Kandavas sporta halle, Kandavas K.Mīlenbaha vidusskola, Kandavas Internātvidusskola, Kandavas Lauksaimniecības tehnikums.

printēt Lasīt visu ziņu

LV Olimpiāde

01.07.2016 - 03.07.2016

Olimpiādes finālsacensības notiks Valmieras pilsētas sporta bāzēs

printēt Lasīt visu ziņu

Sportland kauss vieglatlētikā U-16 vecuma grupā 3. posms Jelgavā

25.05.2016

Ieva-Annija Stepiņa 5.vieta šķēpa mešanā ar rezultātu 38.47 m. (23 dalībnieku konkurencē)

Beāte Stivreniece 9.vieta tāllekšanā ar rezultātu 4.76 m. (47 dalībnieku konkurencē)

Agnese Besikirska 10. vieta 200 metru skriešanā ar rezultātu 28.16 sek. (49 dalībnieku konkurencē)

12.vieta tāllekšanā ar rezultātu 4.68m. (47 dalībnieku konkurencē)

Loreta štoferte 31.vieta 200 metru skriešanā ar rezultātu 30.31 sek. (49 dalībnieku konkurencē)


printēt Lasīt visu ziņu

Saldus sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 vecuma grupā

20.05.2016

Rezultāti:

Agnese Besikirska 2.vieta 100m. skriešanā ar rezultātu 13.78 sek. ( 23 dalībn. konk)

14.vieta tāllekšanā ar rezultātu 4.16m. ( 23 dalībn.konkurencē)


Beāte Stivreniece 3.vieta tāllekšanā ar rezultātu 4.91m. ( 23 dalībnieki)


Ieva Annija Stepiņa 3.vieta lodes grūšanā ar rezultātu 10.76 ( 9 dalībnieki)


Loreta Štoferte 13.vieta 100m. skriešanā ar rezultātu 14.68 sek. ( 23 dalībnieki)

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Dati sagatavoti sadarbībā ar uzziņu portālu www.viss.lv Kandavas novada Bērnu un jaunatnes Sporta skola
<
Kandavas novadsKandavas novada tūrisma informācijas centrs


back to top