lapas galvaKandavas novada kultūras un sporta dzīve

Oktobris ir Eurodesk informatīvās kampaņas Time to Move mēnesis! Piedalies un uzraksti vai uzzīmē vēstuli eiropietim!

01.10.2019 14:00 - 31.10.2019 - 19:00

Oktobrī Kandavas Multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs "Nagla" aicina jauniešus vecumā no 13 līdz 25 gadiem piedalīties Eurodesk pasākumā "Vēstule eiropietim" Time to Move kampaņas ietvaros. Pasākuma aktivitātes plānotas mēneša garumā, organizējot gan zīmējumu konkurusu, gan īstu un ar roku rakstītu vēstuļu saziņu ar kādu eiopieti. Mēneša noslēgumā paredzēta zīmējumu izstāde, dalīšanās pieredzē par vēstuļu saraksti un tematiskā pēcpusdiena "Eiropieša nacionalā identitāte". Pasākuma aktivitātes tiek organizētas ar mērķi veicināt jauniešu nacionālo identitāti, iepazīstot citu Eiropas valstu vienaudžus, iedrošinot viņus līdzdarboties un kļūt pilsoniski aktīviem. Dalība pasākumā ir bezmaksas, informācijai par pasākumu iespējams sekot līdzi mājas lapā jcnagla.lv.

Vairāk par aktivitāti un iespēju uzrakstīt vai uzzīmēt vēstuli eiropietim lasi rakstiņa turpinājumā...

printēt Lasīt visu ziņu

Eurodesk kampaņas Time to Move T kreklu dizaina konkurss atgriežas!

01.10.2019 12:00 - 31.10.2019 - 12:00

Kandavas MJIC "Nagla" ir Eurpdes reģionālie koordinatori Kurzemē, tādēļ ar prieku informējam, ka Eurodesk rudens kapaņas Time to Move T kreklu dizaina konkurss atgriežas! Vai tu vari mums palīdzēt un piedāvāt dizainu, kas iedvesmotu jauniešus būt aktīviem?! Kandavas jaunieti - Izveido dizainu, augšupielādē attēlu⁠, kļūsti par uzvarētāju ⁠un atklāj⁠ Eiropu! 

Pievienojies #TimetoMove konkursam, augšupielādē savu T krekla dizainu un iespējams tu laimēsi lieliskas balvas (biļetes ceļošanai, bagāžas koferi vai mugursomu)! Sacenties vienā no kategorijām - vecumā grupā no 13 līdz 19 gadiem vai vecumā grupā no 20 līdz 30 gadiem. Uzvarētāja dizains tiks izmantots Time to Move kampaņas materiālos. Laimē arī Interrail biļetes, Eastpak koferi vai mugursomu.

Vairāk info: contest.eurodesk.eu

Zemītnieki aicina uz Veltas Kociņas gleznu izstādi

14.10.2019 - 31.10.2019 kur : Zemītes bibliotēka

Zemītes pagasta bibliotēkā no 14.oktobra līdz 31.oktobrim apskatāma Veltas Kociņas gleznu izstāde.

 15 gadu vecumā Velta Kociņa mācījusies pie gleznotāja un scenogrāfa Arņa Zupiņa. Kociņas kundze ilgus gadus strādājusi Talsos par fotogrāfu un atsākusi gleznot tikai pēc 49 gadiem, kad devusies pensijā. Mākslinieces darbi gleznoti  naivisma stilā ar eļļas krāsām un viņas mīļākās tēmas – dabas skati, jūra, pilsētas noskaņas.

Laipni lūgti apmeklēt!

Informāciju sagatavoja: Zemītes pagasta bibliotēkas vadītāja Solvita Kalinjuka

Kandavas novada domes sēde notiks 31.oktobrī

31.10.2019 13:00

Kandavas novada domes sēde notiks š.g. 30. oktobrī plkst. 13:00 domes sēžu zālē. 

Darba kārtību skatīt šeit

Kandavā Helovīna skrējiens jau noskriets!

30.10.2019 19:00 - 21:00 kur : Kandavas novada dome

Helovīna priekšvakarā, 30.oktobrī, pildīt foto orientēšanās uzdevumus devās 12 komandas (46 dalībnieki). Skrējiena sākumā papildus „efektu” radīja dažas pavisam tumšās ielas. Tas tomēr labi ekipētajām komandām neliedza finišēt ar labiem rezultātiem.

Rezultāti:

 • „Ātrie kailgliemeži”;
 • „Spoku kuģa komanda”;
 • „Jaukā Helovīnu ģimenīte”;
 • „Asie pipari”;
 • „Ķirbīši”;
 • „Burvīgie”;
 • „Spokainās melnes”;
 • „Spoki”;
 • „Straume”;
 • „Večiņas”;
 • „Velniņš un nāve”;
 • „Kaķenes”.

Skrējienu organizēja Kandavas novada kultūras un sporta pārvalde.

Foto: Liena Trēde Foto: Liena Trēde Foto: Liena Trēde Foto: Liena Trēde Foto: Liena Trēde Foto: Liena Trēde Foto: Liena Trēde Foto: Liena Trēde Foto: Liena Trēde Foto: Liena Trēde Foto: Liena Trēde Foto: Liena Trēde Foto: Liena Trēde

Kino "Oļegs"

30.10.2019 19:00 - 20:30 kur : Kandavas kultūras nams

Kandavas pilsētas bibliotēkas Lasītāju klubiņam jau 20

29.10.2019 14:00 kur : Kandavas pilsētas bibliotēka

29.oktobra pēcpusdienā Kandavas pilsētas bibliotēkā pulcējās Lasītāju klubiņa biedri un viesi, lai muzikāli teatrālā gaisotnē nosvinētu klubiņa divdesmito pastāvēšanas gadadienu.

Bibliotēkas vadītāja Daiga Kārkliņa pateicās klātesošajiem par regulāru pasākumu apmeklētību, norādot, ka uz klubiņa biedriem, lai arī šo gadu gaitā tie ir mainījušies, vienmēr var paļauties.

D.Kārkliņa pastāstīja, ka Kandavas Lasītāju klubiņš savu darbību sāka 1999.gada 9.septembrī, kad pilsētas bibliotēkā notika izstādes “Mana mīļākā krūzīte” noslēguma pasākums. Tieši tur arī radusies ideja par regulārām grāmatmīļu tikšanās reizēm. Tagad, pēc divdesmit gadiem, Lasītāju klubiņa pasākumi, aktivitātes un paveiktais iemūžināts četros fotoalbumos.

Klubiņa biedrus svētkos ar muzikālu priekšnesumu sveica Evita Bērziņa un skolnieces no Cēres pagasta. Meitenes klātesošos priecēja ar teātra uzvedumu, kura režisore un kostīmu māksliniece ir pati Evita.

<
Kandavas novadsKandavas novada tūrisma informācijas centrs


back to top