lapas galvaKandavas novada kultūras un sporta dzīve

Projekta „Vāneniekiem veseliem būt!” aktivitātes

17.02.2016 18:00 kur : Vānes kultūras nams

file22436573_dc272492553c73cf44.jpgIr aizvadītas pirmās aktivitātes projektā „ Vāneniekiem veseliem būt”.

19.decembrī Vānes tautas nama kamīnzālē neformālā atmosfērā, ar ļoti aizraujošu uzstāšanos, ciemojās kustību ārsts jeb kineziologs Visvaldis Bebrišs.

Savukārt, 13.janvārī Vānes pamatskolā un 16.janvārī Vānes tautas namā notika tikšanās ar fizioterapeiti Elīnu Gajevsku.

Elīna ir Vānes pamatskolas absolvente, beigusi skolu pirms 10 gadiem. Lai motivētu cilvēkus vingrot, Vānē tiek organizēta vingrošanas grupa, uz kuru pašlaik jau pieteikušies 35 dalībnieki. Gribētāji vēl var pieteikties, nodarbības notiks tautas nama lielajā zālē. Skolēni jau vingro kopš 27.janvāra, vienu reizi nedēļā, bet pieaugušie aicināti uz pirmo nodarbību 17.februārī plkst.18.00 Vānes tautas namā, līdzi ņemot ērtu vingrošanai piemērotu apģērbu, apavus kā arī vingrošanas paklājiņu vai pledu. Februārī plānojam atklāt arī trenažieru zāli ar diviem trenažieriem – muguras atliekšanas solu un velotrenažieri, īpaši piemērotu gados vecākiem cilvēkiem.

12.februārī vakariņosim kopā ar Signi Meirāni, žurnāla un portāla „Četras sezonas” galveno redaktori, 5 pavārgrāmatu autori. Vakariņu galds tiks klāts Vānes tautas namā plkst.17.00. Vakariņu tēma ir - „Veselīgs uzturs. Vai veselīgi ēst ir dārgi? Vai veselīgs ēdiens ir garšīgs ēdiens?”

19.februārī plkst.17.00 Vānes tautas namā aicinām uz tikšanos un sarunu ar Inesi Krūmiņu, tautā atpazīstamu folkloristi, sešu bērnu mammu un latviskās dzīvesziņas kopēju.

Visas projekta ietvaros rīkotās aktivitātes ir bezmaksas, tādēļ aicinām interesentus izmantot šo lielisko iespēju.

Projekta aktivitātes īstenojam pateicoties Borisa un InārasTeterevu fonda un Kandavas novada domes finansiālajam atbalstam.

Biedrības Vānes pagasta sieviešu klubs „GUNNA” vārdā G.Priede - Pileniece


printēt
<
Kandavas novadsKandavas novada tūrisma informācijas centrs


back to top