Drukas resursa adrese: http://kandavaskultura.lv/pasakumi/8392/ziemelkurzemes_regiona_muzikas_skolu_akordeona_klasu_audzeknu_festivals_lai_skan_akordeons
Drukas datums: 22:01:58 27.01.2020

Ziemeļkurzemes reģiona Mūzikas skolu akordeona klašu audzēkņu festivāls ’’Lai skan akordeons’’

22.03.2019

Ziemeļkurzemes reģiona Mūzikas skolu akordeona klašu audzēkņu festivāls ’’Lai skan akordeons’’ notiek katru gadu.

Šogad 22.martā tikāmies TALSOS - Tautas nama Radošajā sētā.

      Šajā saulainajā dienā mūsu pasākums vienlaicīgi sakrita ar nozīmīgu Valsts prezidenta R.Vējoņa darba vizīti Talsu novadā. Skaistajā stikla zālē, kur muzicējām mēs, pretējās puses zālē prezidents tikās ar Talsu domes un uzņēmēju pārstāvjiem.

     Festivālā piedalījās akordeonisti no Kuldīgas, Rojas, Valdemārpils, Ventspils, Talsiem, Kandavas un uzaicinātie viesi no  Tukuma un Rīgas.Katra skola sniedza savu koncertprogrammu. No mūsu KMMS festivālā piedalījās visi 2.-7.akordeona klases  audzēkņi,kuri kopā ar absolventiem un pedagogiem muzicēja  apvienotajā akordeonu orķestrī/vad.ped.D.Zariņa/.

Noderīgu meistarklasi sniedza Latvijas akordeona spēles pedagogu metodiskā vadītāja Līga Catlaka (Rīga). No mūsu skolas meistarklasē piedalījās 6.kl.audz.Renārs Gabriels Kalniņš (ped.D.Zariņa)

  Zinot, cik maz audzēkņu apgūst akordeona spēli mūzikas skolās, visi esam gandarīti par tikšanos un padarīto!        AKORDEONS KURZEMĒ VĒL SKAN!