Drukas resursa adrese: http://kandavaskultura.lv/pasakumi/817/kandava_aizvadits_ikgadejais_pasakums_sievietes_pasaule
Drukas datums: 14:05:43 04.07.2020

Kandavā aizvadīts ikgadējais pasākums „Sievietes pasaule”

12.03.2016 kur : Kandavas kultūras nams

12. martā no plkst. 14.00 Kandavas kultūras namā norisinājās pasākums „Sievietes pasaule”, kas, kā jau ierasts, bija veltīts Starptautiskajai sieviešu dienai.

Pasākuma galvenais akcents bija mājās gatavoto kūku konkurss, kas ieguvis lielu popularitāti. Šogad konkursā piedalījās 12 kūku cepējas un 1 kūku cepējs, tādejādi profesionālajai žūrijai- Raimondam Zommeram, Ilzei Briedei un Normundam Skauģim, kā arī šova „Kūku kari” uzvarētājai kandavniecei Līgai Greckai bija izdevība nogaršot 13 mājās gatavotas tortes. Par vislabako tika atzīta Sigitas Braunas ceptā torte ar kārtas numuru 5., savukārt, skatītāju simpātiju balvu ieguva Indras Znotiņas ceptā kūka ar kārtas numuru 8. Visiem klātesošajiem bija iespēja kūkas degustēt.

Ar skaļām skatītāju ovācijām tika sagaidīta jau vairākus gadus iemīļotā Danutas Ābeles tērpu skate, kuras laikā bija apskatāmi vairāk kā divdesmit dažādi tērpi. Jāpiebilst, ka Danuta Ābele ir kandavniece.

Tā bija labsajūtu veicinoša, sievišķīga, romantiska, emocijām bagāta pēcpusdiena, kuras laikā katram bija iespēja iepazīties ar dažādu zīmolu kosmētikas produktiem, rotām, veļu un citām sievišķīgām, prieku raisošām lietām.