Drukas resursa adrese: http://kandavaskultura.lv/pasakumi/715/latvijas_bernu_fonds_sveic_kandavas_novada_gimenes
Drukas datums: 11:51:53 02.06.2020

Latvijas Bērnu fonds sveic Kandavas novada ģimenes

12.12.2015 13:30 kur : Kandavas kultūras nams

Vanderzeļļu ģimene (Zantes pamatskola)

Vanderzeļļu ģimene (Zantes pamatskola)

12.decembrī Kandavas kultūras namā viesojās Latvijas Bērnu fonda pārstāvji un tā vadītājs Andris Bērziņš, lai dāvinātu Latvijas Bērnu fonda stipendijas mūsu novada ģimenēm. Stipendiātus bija izvirzījušas visas novada skolas.

“Šis ir tāds īpašs laiks. Advente, Ziemassvētki- eņģeļi lido, labie rūķi staigā. Mēs darām labus darbus, mēs apmīļojam tos, kuriem tas visvairāk ir vajadzīgs, dalamies ar draugiem, kaimiņiem un labiem cilvēkiem. Tā tas ir katru gadu decembrī. Bet mūsu valstī, mūsu Latvijā ir tādi rūķi, kuri ne tikai Ziemassvētkos to dara. Mēs esam ļoti lepni, ka mums ir draugi no Latvijas Bērnu fonda, kuri mūs atceras ne tikai Ziemassvētkos, bet arī ikdienā, pajautājot- vai varam palīdzēt?”. Tā savā uzrunā, sakot paldies, LBF vadītājam Andrim Bērziņam par ilgstošu un veiksmīgu sadarbību, sacīja Izglītības pārvaldes vadītāja Silvija Tiltiņa.

Kandavas novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts pateicās ģimenēm par mīlestību un sirds siltumu, kas ir tik svarīgs un neaizvietojams kā bērnam tā pieaugušajam. N.Štoferts atzina, ka ir patiesi lepns par novada ļaudīm un stiprajām ģimenēm.

Stipendijām tika izvirzītas ģimenes no katras novada skolas un tās svinīgajā pasākumā paziņoja skolu direktori, ar lepnumu stāstot par savu stipendiātu.

Latvijas bērnu fonda stipendijas saņēma:
Apvienotā Auniņu un Antonu ģimene (Cēres pamatskola);
Vanderzeļļu ģimene (Zantes pamatskola);
Ivančikovu ģimene (Vānes pamatskola);
Lāču ģimene (Zemītes pamatskola);
Šenbergu ģimene (Kandavas K. Mīlenbaha vidusskola).

Pēc ģimeņu apbalvošanas, vecāki un bērni dāvanā saņēma Ziemassvētku ieskaņas koncertu, kurā muzicēja Zigfrīds Muktupāvels, komponists Jānis Lūsēns un Jānis Lūsēns juniors.

Noslēgumā katrs svētku dalībnieks saņēma LBF rūķu sarūpētu dāvanu.