Drukas resursa adrese: http://kandavaskultura.lv/pasakumi/604/sakumskolas_skolenu_konkursa_ar_ko_es_lepojos_sava_novada_uzvaretaju_apbalvosana
Drukas datums: 00:48:11 28.05.2020

Sākumskolas skolēnu konkursa “Ar ko es lepojos savā novadā?” uzvarētāju apbalvošana

25.11.2015 12:00 kur : Kandavas kultūras nams
Bērni viesojas Kandavas novada domē

Bērni viesojas Kandavas novada domē

25.novembrī Kandavas kultūras namā uz konkursa “Ar ko es lepojos savā novadā?” noslēguma pasākumu pulcējās novada skolu sākumskolēni.

No 14.septembra līdz 23.oktobrim sākumskolēni no K.Mīlenbaha vidusskolas, Internātvidusskolas, Zemītes, Vānes un Cēres pamatskolām rakstīja un zīmēja darbiņus par to, ar ko viņi lepojas savā pagastā vai pilsētā. Priekšsēdētājs saņēma 65 vēstules un šo vēstuļu autori devās ekskursijā uz Kandavas novada domi, lai iepazītos ar domes vadības un administrācijas darbu. Pārējie bērnu darbi ir apskatāmi izstādē Kandavas novada muzejā līdz 12.decembrim.

Seši labāko vēstuļu autori saņēma pateicības un nelielas dāvaniņas no Kandavas novada domes priekšsēdētāja Normunda Štoferta:

Mariuss Marko Leitis (KIVS 3.a klase)

Annija Lase (KKMV 1.b klase)

Beāte Eva Ivančikova (Vānes pamatskola 3.klase)

Adrija Zorge (Cēres pamatskola 4.klase)

Miks Frančenko (Zemītes pamatskola, 2.klase)

Specbalvu- šokolādi ar Kandavas attēlu- no priekšsēdētāja saņēma Rimants Jakobovics (KKMV 4.klase)

Pēc apbalvošanas bērni cienājās ar svētku kliņģeri un cepumiem, bet vēlāk spēlēja spēles un gāja rotaļās Matkules kultūras nama vadītājas Agneses Užānes vadībā.

Konkursa idejas autore un organizētāja ir Agita Pētersone.