lapas galvaKandavas novada kultūras un sporta dzīve

Kandavas Mākslas un mūzikas skolas atklāšana

14.11.2017 14:00 kur : Kandavas Mākslas un mūzikas skola
14.novembrī svinīgi pēc pārbūves tika atklāta Kandavas Mākslas un mūzikas skola.
14.novembrī svinīgi pēc pārbūves tika atklāta Kandavas Mākslas un mūzikas skola.

14.novembrī pēc pārbūves svinīgi tika atklāta Kandavas Mākslas un mūzikas skola. 

Kā, atklājot pasākumu, sacīja skolas direktore Maruta Balode, ilgi bija strādāts, sapņots un gaidīts, un beidzot sagaidīts svinīgais notikums- skola pēc vērienīgās pārbūves tiek atklāta. Un rezultāts iepriecina. "Šajā brīdī es lepna stāvu uz sliekšņa jaunās skolas priekšā un ar lepnumu varu teikt, ka šis ir skaistākais nams Kandavas pilsētā un novadā. Ēka, kas no pelēkas padomju laika kastītes ir pārtapusi par īstu gaismas pili. " Maruta Balode teica paldies novada domei par lielo finansiālo ieguldījumu un doto iespēju visai lielajai skolas saimei tagad dzīvot kopā vienuviet.

Ēka piedzīvojusi neticami lielas pārvērtības gan vizuāli, gan tehniski. Direktore teica paldies arī projektētājiem un būvniekiem SIA "DELPRO"  un SIA "COMPAIGN", kas tik skaisti īstenoja pārbūves projektu. Sarkano lentīti svinīgi pārgrieza Kandavas novada domes priekšsēdētāja Inga Priede, skolas direktore Maruta Balode un būvnieku pārstāve Ilze Nikolajeva.

Pēc tam klātesošie pa sarkano paklāju iegāja jaunajās skolas telpās, kur lielajā zālē svinīgais pasākums turpinājās ar pateicībām, runām un nelielu audzēkņu koncertu, bet nobeigumā visi apskatīja skolu.

Atvērto durvju diena Kandavas Mākslas un mūzikas skolā notiks 29.novembrī plkst. 17:00. Iedzīvotāji tiek laipni gaidīti apskatīt jaunās skolas telpas!

14.novembrī svinīgi pēc pārbūves tika atklāta Kandavas Mākslas un mūzikas skola. Kandavas Mākslas un mūzikas skolas direktore Maruta Balode uzrunā klātesošos Skolas ēku iesvēta Kandavas ev. lut. baznīcas mācītājs Valdis Podziņš Novada domes vadība, skolas direktore un būvnieki svinīgi pārgriež sarkano lentīti
<
Kandavas novadsKandavas novada tūrisma informācijas centrs


back to top