Drukas resursa adrese: http://kandavaskultura.lv/pasakumi/2680/deju_kolektivs_kandavnieks_nosvinejis_20_gadu_jubileju
Drukas datums: 10:05:59 05.07.2020

Deju kolektīvs "Kandavnieks" nosvinējis 20 gadu jubileju

25.02.2017 18:00 kur : Kandavas kultūras nams
Deju kolektīvs

Deju kolektīvs "Virši" no Skrundas sveic "Kandavnieku" 20 gadu jubilejā

25.februāra vakarā Kandavas kultūras namā pulcējās vietējie un viesi no tuvākām un tālākām Latvijas malām, lai ar lustīgām dejām atzīmētu Kandavas kultūras nama senioru deju kolektīva “Kandavnieks” 20 gadu jubileju.

  Jubilāriem siltus vārdus sacīja kolektīva pirmā vadītāja Agrita Rožkalne, bijušie dalībnieki un Kandavas novada domes priekšsēdētājs Alfreds Ķieģelis: “Divdesmit gadi- tas ir laiks, kad “Kandavnieks” priecējis mūsu novada iedzīvotājus un kā redzams pēc pilnās zāles- draudzīgas saites ir izveidotas arī ārpus novada robežām. Jūs esat bagāti, jo jums ir tik daudz draugu." Priekšsēdētājs vēlēja, lai dejotprieks visus pavada arī turpmāk.

  Kandavas novada Kultūras pārvaldes vadītāja Ziedīte Začeste un vietniece Iveta Grunte pasniedza atzinības rakstus ilggadējiem kolektīva dalībniekiem- Silvijai Purmalei, Ņinai Bumbuļai, Ainai Aperčoje, Konstantīnam Aperčoje, Jānim Orstem, koncertmeistarei Ligitai Botmanei un vadītājai Andrai Eimanei.

  Ziedīte Začeste pasniedza arī Nacionālā Kultūras centra direktores Signes Pujātes Atzinības rakstus par ilggadēju, godprātīgu un radošu ieguldījumu deju kolektīva “Kandavnieks” darbībā un Dziesmu un Deju svētku tradīciju saglabāšanā Ērikai Āboliņai, Ainai Zvejniecei un Miervaldim Zvejniekam.

Jubilejas koncertā “Kad gadiem es pāri skatos” atcerēties spilgtākos kopā būšanas mirkļus bija ieradušies draugi no Ances, Saldus, Slampes, Skrundas, Iecavas, Kabiles un arī jaunākie draugi -Kandavas vidējās paaudzes deju kolektīvs “Ozolāji”.