Drukas resursa adrese: http://kandavaskultura.lv/pasakumi/179/latvijas_republikas_proklamesanas_gadadienai_veltits_koncerts_vane
Drukas datums: 07:30:22 22.01.2020

Latvijas Republikas Proklamēšanas gadadienai veltīts koncerts Vānē

21.11.2015 19:00 kur : Vānes kultūras nams

21.novembra vakarā ar instrumentālā trio “Noskaņa” koncertu Vānes kultūras namā, noslēdzās patriotu nedēļas pasākumi Kandavas novadā.

Uzrunājot Vānes pagasta ļaudis valsts svētkos, Kandavas novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts sacīja, ka pēdējā laika notikumi Eiropā un pasaulē liek pārdomāt, cik droši ir dzīvot šajā pasaulē. Priekšsēdētājs aicināja būt saliedētiem un kopīgi strādāt savam pagastam, novadam un valstij, jo galvenais drošības stūrakmens ir saliedētība.

Vānes pagasta pārvaldes vadītāja Daina Priede sveica sava pagasta ļaudis svētkos un pasniedza pateicības par viņu nopelniem pagasta labā.

Par mūža ieguldījumu pagasta iedzīvotāju labā un ilggadīgu darbu Vānes aptiekā, apbalvojumu saņēma Mārīte Bērziņa.

Par sporta dzīves organizēšanu un ilggadīgu darbu pedagoģiskajā darbā Vānes pamatskolā tika apbalvota Dzintra Lastovska.

Par māksliniecisku ideju ģenerēšanu un aktīvu līdzdalību pagasta dzīvē apbalvojumu saņēma Īra Rulle.

Pateicība par aktīvu līdzdalību pagasta sabiedriskajā dzīvē tiks pasniegta arī Vilmai Vilumsonei, kura slimības dēļ svētkos nepiedalījās.

Sirsnīgu paldies un pateicības no pagasta pārvaldnieces saņēma arī NVA stipendiātes Aija Kronberga, Jautrīte Savicka un Gvidālija Balgalve par kvalitatīvi veiktu darbu pagasta labiekārtošanā.

Atskaņojot skaistakās dažādu valstu dziesmas, klātesošos muzikālā ceļojumā aizveda instrumentālais trio “Noskaņa” no Tukuma.

„Es ticu, ka mums sirdī paliek lepnums un prieks par to, ka mēs- maza tauta- esam starp tām salīdzinoši nedaudzajām nācijām pasaulē, kam ir sava valsts,” – svētku koncerta nobeigumā, sacīja Kandavas novada Kultūras pārvaldes vadītāja Ziedīte Začeste. Vānes iedzīvotājiem viņa vēlēja vienmēr atrast motivāciju un iespēju palikt Latvijā, lai dzīvotu un strādātu savā zemē.